نحوه تمیز کردن پارچه های مبلی

1_سریع به لکه ها رسیدگی کنید. به محض بروز لکه و یا ریختن چیزی ، بلافاصله به سراغ تمیز کردن آن بروید. انتظار خیلی طولانی قبل از پاک کردن لکه – حتی چند دقیقه – می تواند باعث شود پاک کردن سخت تر شود .

 

2_توصیه های تولید کننده را بررسی کنید. قبل از استفاده از هرگونه مواد شوینده یا محلول های تمیز کننده ، دستورالعمل های تولید کننده را برای مراقبت از پارچه بررسی کنید ، که معمولاً در برچسب های مبل وجود دارد. عدم استفاده از محصولات پاک کننده ایمن می تواند به معنای آسیب رساندن به محصول و یا پارچه مبلی باشد.

محصول توصیه شده نامیرا: کیت نگهداری و لکه بر پارچه مبلی و سطوح چوبی

3_کدهای تمیز کردن پارچه مبل خود را بررسی کنید. شما حروف انگلیسی روی برچسب های مبل خود می شناسید؟ اینها در واقع کد هستند! جدول زیر را برای لیست کدها و معنی آنها بررسی کنید .

 

کد معنی کد پاک کننده
W

 

“پاک کننده بر پایه آب” .برای پاک کردن پارچه مبلی فقط از پاک کننده بر پایه آب استفاده کنید. پاک کننده بر پایه آب نوعی محلول است که از آب به عنوان ماده اصلی آن استفاده می شود.
S/W “حلالها و پاک کننده های مبتنی بر آب.” استفاده از حلالها و پاک کننده های مبتنی بر آب بی خطر است.
S “حلالها.” فقط از یک حلال برای تمیز کردن پارچه مبلی استفاده کنید. حلال نوعی پاک کننده است که از ماده شیمیایی تمیز کننده به عنوان ماده اصلی استفاده می شود.

4_جاروبرقی. قبل از تمیز کردن پارچه مبل خود ، از جاروبرقی  برای از بین بردن پرز هاو کرک استفاده کنید. با این کار تمیز کردن و پاک کردن لکه ها آسان تر می شود.

5_پاک کردن با محصولات توصیه شده. تمیز کردن مبل خود را با محصول پیشنهادی شروع کنید. قبل از اقدام ، ناحیه کوچکی را برای هرگونه تغییر رنگ آزمایش کنید. چه از پاک کننده بر پایه آب و چه از یک حلال (یا هر دو) استفاده کنید ، دستورالعمل های بسته بندی را دنبال کنید. اگر دستورالعمل می گوید انجام این کار بی خطر است ، از یک پارچه نرم برای پاک کردن محلول استفاده کنید.

شما می توانید از کیت نگهداری و لکه بر پارچه مبلی و سطوح چوبی  نامیرا برای پاک کردن پارچه مبل خود استفاده کنید.

این محصول مطابق با تولیدات روز اروپا و دارای ترکیبات پایه گیاهی می باشد و بدون داشتن خاصیت اسیدی و بازی، هیچ آسیبی به پوست دست و پوشش های چوبی ،چرمی و پارچه ای وارد نمی کند. خاصیت ضدعفونی کننده دارد و سازگار با محیط زیست و بدن انسان (آنتی آلرژی) می باشد.

این محصول شامل دو محلول می باشد:

1-اسپری لکه بر پارچه مبل

محصولی با قابلیت پاک کردن هر نوع لکه از روی پارچه های مبلی.این محصول بدون داشتن خاصیت اسیدی یا بازی هیچ آسیبی به دست مصرف کننده، رنگ و الیاف پارچه وارد نمی کند.

 

2-اسپری تمیزکننده سطوح چوبی و چرمی

ویژگی ها :جرم گیر، محافظ، براق کننده، تمیز کننده، ضد عفونی کننده(آنتی باکتریال) و ضد غبار

6_تميز كردن مبل پارچه اي با جوش شیرین: جوش شیرین فقط برای پخت و پز نیست – بلکه یک روش پاک کننده مؤثر است. می توانید از محلول جوش شیرین خانگی برای پاک کردن لکه های عمیق استفاده کنید. در یک کاسه ، مقدار مساوی جوش شیرین و آب را با هم مخلوط کنید. برای لکه خشک یا مرطوب ، بگذارید جوش شیرین به مدت 15 تا 20 دقیقه بماند. هنگامی که جوش شیرین لکه را به طور کامل جذب کرد ، آن را پاک کنید. و مانند همه پاک کننده ها ، قبل از تمیز کردن کامل ، همیشه قسمت کوچکی از مبل را امتحان کنید.

7_پارچه مبل خود را با یک حوله نرم خشک کنید. برای خشک کردن رطوبت باقیمانده ، مناطق مرطوب را با حوله ای خشک بپوشانید. هر نوع محلول تمیز کردن باقیمانده را به آرامی پاک کنید.

8_اجازه دهید پارچه مبل با جریان هوا خشک شود