کیفیت را در تکیه‌گاهی آرامش‌بخش باور کن.

مشاهده همه مبلمان‌های پذیرایی

این‌بار، خانه شما را به لحظات با هم بودن می‌شناسند.

مشاهده همه میز غذاخوری‌ها

بگذار این‌بار، زیبایی و راحتی، دلیل یک خواب آرام باشد.

مشاهده همه سرویس خواب‌ها

بگذار بهترین انتخاب‌های تو، فراتر از هرچیز توجه جلب کند

مشاهده همه میز تلویزیون‌ها

وقتی صحنه آماده درخشش سلیقه تو است

مشاهده همه بوفه و ویترین ها

گروه صنعتی
نامیرا

در طی سال های 75 تا 80 با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا و تجهیز خط تولید با آخرین و بهترین ماشین آلات آمریکایی و اروپایی، این شرکت به یکی از بهترین و قدرتمندترین برندهای تولید مبلمان خانگی در ایران تبدیل شد.

در حال حاضر این شرکت با بهره گیری از کارکنان کارآمد و خبره، ماشین آلات و تکنیک های روز دنیا، بهترین مواد اولیه، کنترل کیفی مناسب و ارائه سرویس هایی مانند تحویل رایگان و گارانتی مادام العمر، یکی از برندهای پیشتاز و برتر در عرصه بازار مبلمان خانگی ایران محسوب می شود.

کار حرفه ای، کیفیت بالا، نوآوری و رسیدن به دستاورد های ماندگار؛ چهار اصل بنیادین نامیرا است. این اصول برای ما تنها در قالب کلمات باقی نمانده اند. سال هاست با همکاری تیمی هدفمند، اعتماد مخاطبینی که نامیرا انتخاب اول آن ها است را به عالی ترین شکل، پاسخ داده ایم.

قابلیت اطمینان بالا، تحویل به موقع و احترام به محیط زیست جزو اهداف ما است. نامیرا رضایت مصرف کنندگان و کارکنان خود را با انجام خدمات باکیفیت، افزایش بهره وری و سودآوری بیشتر تامین می کند.

باور ما

در نامیرا بر این باوریم که حضور نیروی انسانی توانمند و فرهيخته، دارايی ارزشمندی است که برای ما مزيت رقابتی ايجاد می کند. پرسنل کارآزموده، شرکت را در صحنه رقابت؛ پيشتاز نگه می دارد. به همین خاطر منابع انسانی يکی از عوامل اصلی تحقق اهداف در نامیرا به حساب می آید. مجموعه ای از افراد متعهد، با تجربه، توانمند و با انگیزه کنار هم جمع شده ایم تا برترین ها را برای شما فراهم کنیم.

انجام و تحویل به موقع سفارش ها از اولویت های تیم ما است، برای پیشبرد سریع و باکیفیت پروژه ها اقدام به تامین ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز کرده ایم. در حال حاضر با دسترسی به ماشین آلات پیشرفته با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در کنار هنر دست کارکنان با تجربه خود اجرای پروژه های گوناگون را به انجام می رسانیم. ما در فضایی حرفه ای و سرشار از احترام، با افتخار اعتماد شما را سرمایه ی خود کرده ایم.

Summary